










6 100 ₴
Квадратний врізний умивальник 40×40 см Snail Альтаїр додасть вашій ванній кімнаті строгий і лаконічний вигляд. Чудово підійде для ванних, виготовлених у класичному стилі. Він може розташовуватися на стільниці у двох варіантах: врізатися в стільницю (стандартне розміщення) і ставитися зверху на стільницю (за бажанням). Висота бортика — 4 см.
Постійна знижка, що надається на цей виріб — 5%
Врізний умивальник 40×40 см Snail Альтаїр представлений у 24 кольорах із різними колірними ефектами та ввімкненнями. Колірне рішення Ви можете підібрати під Ваш інтер'єр ванної кімнати, меблі, колір кахлю або з якихось інших критеріїв.
Стільницю й умивальник ви можете підібрати в одному кольорі, що створить ідеально завершений дизайн ванної кімнаті, вони гармоніюватимуть і доповнюватимуть один одного, матимуть стильний та дорогий вигляд.
Також ви можете замовити стільницю й умивальник у різних кольорах: абсолютно протилежних або ж в одній колірній гамі, але з різними ефектами. Цей експеримент змінить Вашу ванну кімнату, додасть їй шарму та чарівності, зробить її яскравою, багатогранною, цікавою й ексклюзивною!
Основні переваги виробів зі штучного каменю:


| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.7 кг |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Форма вмивальника | Квадратна |
| Виробник | SNAIL |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Отвір під перелив | Немає |
| Країна виробник | Україна |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 160 мм |