









25 750 ₴
Мийка під стільницю матова 629х480х229 сталева KRAUS Dex KD1US25B з технологією DrainAssureTM, яка слугує для напрямку води в каналізацію, навіть коли раковина сповнена посуду, а це означає, що у вас ніколи не буде води на дні чаші.
Активна знижка на цей товар — 15%. Новая Почта
Мийка виготовлена з фірмової неіржавкої сталі T304Plus, яка забезпечує зносостійкість і покращені антибактеріальні властивості.
Унікальне оздоблення Radiant Pearl Finish ідеально підходить до ваших столових приладів із неіржавкої сталі.
Раковина встановлюється під стільницю для створення безшовного й обтічного вигляду, що спрощує чищення. Конструкція великої місткості зі злегка заокругленими кутами створює привабливий сучасний вигляд з великою кількістю місця для укладання та миття посуду; підходить для великих дек, ємностей і сковорідок.
Оздоблення Radiant Pearl: міцне та блискуче перлове оздоблення ідеально підходить до приладів із неіржавкої сталі. Ви отримаєте довговічний блиск на довгі роки в поєднанні з надзвичайно легким чищенням. Антикорозійна антибактеріальна неіржавка сталь T304Plus KRAUS покращена для запобігання знебарвленню і слугує для знищення бактерій, що викликають запах. Ваша мийка чистіша, міцніша та стійкіша до утворення цвілі.
Дренажна кришка DrainAssureTM приховує стик для видалення сміття і сміттєву арматуру, забезпечуючи гладкий і безшовний вигляд, а також доповнює загальний дизайн; відкриті сторони забезпечують оптимальний дренаж.
Поєднання VersiDrainTM з FlipCap: високоякісні знімні сітчасті пастки для збирання частинок сміття для чистоти дренажної труби. Гладка поверхня кришки з неіржавкої сталі приховує стик, створюючи чистішу та гігієнічну раковину.
Чудова технологія NoiseDefendTM: надміцні гумові амортизувальні накладки покривають 80% основи раковини, щоб поглинати шум і вібрацію для створення спокійної атмосфери на кухні.
Технологія звукоізоляції Kraus містить інноваційний шар, який покращує звукоізолювальні властивості і захищає корпус від конденсату. Розміщення отвору для стікання води біля задньої стінки раковини забезпечує зручніший простір для укладання страв і дрібних предметів у раковину, а також звільняє більше місця в тумбі під мийкою.
Комплект містить:
Габарити (ШхГхВ): 62.9х48х22.9 см. Габарити чаші (ШхГхВ): 58.5х43.6х22.9 см.
Якщо з будь-яких причин вам не підійде ця кухонна мийка - не турбуйтеся. У відповідному розділі каталогу нашого інтернет-магазину "АкваФешн" ви можете підібрати й купити будь-яку іншу кухонну мийку.
Рекомендуємо в нас на сайті подивитися до цієї мийки кухонні змішувачі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraus |
| Країна виробник | США |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Товщина металу | 1.5 мм |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Колір | Хром |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Отвір під змішувач | Ні |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Полірована, Матова |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 229 мм |
| Ширина мийки | 480 мм |
| Довжина мийки | 629 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 686 мм |
| Ширина чаші мийки | 436 мм |
| Довжина чаші мийки | 585 мм |
| Комплектація | |
| Клапан-автомат | Так |
| Сіфон | Так |