
















6 300 ₴
Умивальник-чаша круглий 430х430х130 Snail Оазис гарний, вишуканий і дуже зручний для користування. Стримана елегантність дизайну розповість про тонкий смак і підкреслить оригінальність інтер'єрного рішення. Висота 13 см.
Додаткова знижка на цю колекцію — 5%
Умивальник представлений у 24 кольорах з різними колірними ефектами та ввімкненнями. Колірне рішення Ви можете підібрати під інтер'єр ванної кімнати, меблі, колір кахлю.
Основні переваги виробів зі штучного каменю:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNAIL |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 430 мм |