












13 526 ₴/комплект
Чорна кнопка змиву метал TECE Solid + інсталяція TECE 9240416 з надплокою поверхнею! Повний комплект готовий до встановлення. Включно з гідроізоляцією 9200010.
Оптимальні за співвідношенням ціна/якість. Комплекти містять усе необхідне: застінний модуль, панель змиву, кріплення до стіни та звукоізоляційну прокладку. Завдяки продуманій конструкції змивного бачка панелі змивання ТЕСЕ мають невеликі розміри.
Матеріал бачка та технологія його виготовлення забезпечують ударостійкість і стійкість до низьких температур. Доступ до вмісту бачка відбувається через проріз для панелі змивання, водночас усі елементи внутрішньої конструкції легко витягуються й обслуговуються.
Попередньо встановлений наповнювальний клапан із 3-ходовим кутовим краном. У процесі виконання прихованого монтажу герметичний бачок не потрібно відкривати. Поліпшений захист від бризок. Швидке встановлення панелей змиву за допомогою кріплення Easy Fit. Можливість модернізації для встановлення унітазів-біде. Покращений тримач каналізаційного коліна.
Особливості: 10-літровий надійний бачок для негайного додаткового змивання (без очікування). Акустична група 1 за стандартом DIN 4109 «Звукоізоляція в будівництві». Може витримувати навантаження до 400 кг.
Серія панелей для змивання до інсталяцій TECEsolid вражає надзвичайно міцною конструкцію. Їхній зовнішній вигляд характеризується плоскою структурою, гармонійно заокругленими краями та поверхнею з високоякісної неіржавкої сталі. Приваблива ціна робить панелі особливо цікавими. Панелі змиву TECEsolid, товщина яких становить усього шість міліметрів, мають міцну шаристу конструкцію: металева панель двоміліметрової товщини захищає пластикову опорну рамку.
Строгі та брутальні поверхні, мінімум деталей, — аристократична немова мова робить ці панелі дійсно особливими.
Другу інсталяцію в комплекті з кнопкою змивання або навіть вже з унітазом ви можете подивитися перейшовши цією посилання до нашого каталогу.
Чорні клавіші змиву з інсталяціями і унітазами вибирайте — тут
Якщо у вас виникли труднощі з повною комплектацією ванної кімнати в одному стилі та кольорі, то зверніться до наших менеджерам. Вони із задоволенням вам допоможуть і вишлють пропозиції на Вайбер або електронну Пошту.
МОДЕЛЬНИЙ РЯД КЛАВІШ СМИВАННЯ TECE Solid


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tece |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Комплект |
| Монтажна висота | 1120 мм |
| Монтажна глибина | 150 мм |
| Об'єм змивного бачка | 10 л |
| Великий змив | 9 л |
| Малий змив | 3 л |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Розташування кнопки змиву | Фронтальне |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Матеріал інсталяції | Сталь з порошковим напиленням |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота кнопки змиву | 150 мм |
| Ширина кнопки змиву | 220 мм |
| Глибина кнопки змиву | 5 мм |
| Комплектація | |
| Монтажна рама | Так |
| Бачок прихованого монтажу | Так |
| Кнопка змиву | Так |
| Кріпильний комплект | Так |