









Відправка з 15 квітня 20266 099 ₴/комплект

Акуратна тумба виготовлена в кольорі білий глянець. Головною особливістю є динамічні лінії та прямокутні форми. Німецька фурнітура Hettich «Soft close» з довідником, яка забезпечує плавне та м'яке закривання, на магнітах.
Умивальник з литого каменю покритого гелькоутом Miraggio Faro!
У виробництві знаменитої української фабрики Міраджіо використовується унікальна технологія MiraMarble, де основним компонентом є мармурова крихта 78%, яку змішують із поліефірною смолою 18%.
Хімічні та фізичні властивості суміші дають змогу виготовляти вироби унікальної форми. Зовнішня поверхня покривається Gelcoat ISO NPG, що робить виріб міцнішим і довговічнішим, безпечнішим і гігієнічнішим. Це дало змогу фабриці успішно експортувати продукцію далеко за межі України, а саме: в Німеччину, Австрію, Італію, Латвію, Бельгію і Грузію!
Починаючи роботу з 2011 року, фабрика Miraggio зарекомендувала себе як надійний партнер, який виробляє якісну продукцію за доступною ціною.
Miraggio — це лідер серед виробників сантехніки зі штучного каменю в Україні.
Відправляємо цю меблю Новою Поштою, є самовивіз зі складу в Києві, а також доставка по столиці.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | правосторонній |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Kast |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 20 кг |
| Тип тумби | З умивальником |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ плівковий, МДФ |
| Фасади | МДФ, МДФ плівковий |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Раковина | штучний мармур |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 400 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Висота | 600 мм |