








12 103 ₴/комплект

Душова кабіна з піддоном рифлене скло 900x900 Lidz Latwa KAPIELKA виготовлена в Польщі. Піддон високий 41 см із панеллю, діаметр зливу 5,1 см.
Дверцята мають плавний вигин і розсувну конструкцію відкривання. Для куточка використане візерунчасте скло завтовшки 4 мм, яке приховує людину, яка перебуває за ним. Воно має з зовнішнього боку чіткий рельєфний повторюваний малюнок, тоді як із внутрішньої сторони воно гладке.
Стійкі скляні двері, встановлені в широкий алюмінієвий профіль, мають вільний хід, переміщаючись на роликах. Конструкція кріпиться за допомогою міцного алюмінієвого хромованого профілю.
Додаткова знижка — 12%
Кабіна регульована: 88 - 92 см. Висота 160 см. Ширина входу за радіусом 57 см.
Комплектація: Піддон, сифон, перехідник 32/50 мм, профіль, подвійні ролики, кріплення, глухе скло, скляні двері, ручки.
Інші моделі душових кабін, піддонів, боксів і перегородок ви можете подивитися та вибрати, перейшовши цією посилання.
Душові стійки з тропічним душем розміщені в цьому розділі. А душові системи прихованого монтажу — у цьому.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lidz |
| Країна виробник | Польща |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Комбінована кабіна | Ні |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Огорожа | Одностінні |
| Матеріал стінок | Скло |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Виконання стінок | Рифлені |
| Товщина стінок | 4 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Вага | 38.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1980 мм |
| Висота піддону | 410 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регульована висота ніжок | Так |