











20 500 ₴/комплект
Тумба під пральну машину 100 см Міссурі з умивальником Snail Фенікс — найкомпактніше рішення меблів для пральних машин у ванній кімнаті. Підвісна. Може бути як правою, так і лівою.
Корпус меблів із МДФ і покритий трьома шарами ґрунтовки та пофарбований чотирма шарами вологостійкої фарби. Тому наші меблі підходять і для вологого середовища, вони стійкі до змін вологості і до зміни температурних режимів. Гарантія не меблі 3 роки, на умивальник 10 років.
Використовується фурнітура Blum (Австрія), яка захоплює бездоганною роботою висувних ящиків із доводчиками.
ЗНИЖКА 10%
Розміри тумби: 370х500х550 мм. Розміри комплекту: 1000х500х590 мм. Умивальник зі штучного білого каменю Фенікс: Розмір чаші: 650х320х100. Висота капіноса — 40 мм.
Тумба поставляється в зібраному вигляді в багатошаровому картоні і в дерев'яному орешетуванні. Кріплення, інструкція, гарантійний талон.
Інші моделі тумбочок і комплектів меблів під пральну машину ви можете подивитися и вибрати перейшовши за цім посиланням у відповідний розділ нашого каталогу.
Для зручності комплектації вашої ванної кімнати в одному стилі, будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів. Вони вам обов'язково допоможуть і надішлють пропозицію на Вайбер, Вацап або електронну пошту.
Кваліфікація наших звичайних продавців допоможе заощадити вам гроші та час, бути впевненими в тому, що вся сантехніка буде розставлена згідно з вашими розмірами грамотно, згідно з ергоноиці та зі смаком.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Snail |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 36 кг |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ фарбований, МДФ |
| Фасади | МДФ, МДФ фарбований |
| Раковина | штучний мармур |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Тандембокси |
| Повне висування скриньки | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 550 мм |