











21 400 ₴/комплект
Підлогова тумба під пральну машину права 100 см Кароліна Snail Фенікс поєднає в стильну композицію умивальник зі стільницею та пральну машину. Підлогова модель лаконічного сучасного дизайну виготовлена в білому глянсовому кольорі з вологостійких і простих у догляді матеріалів. Розмістити під рукою побутову хімію й аксесуари допоможе вам просторий відкривний ящик з однією полицею всередині. Може бути як ліва так і права. На ніжках.
Корпус меблів із МДФ і покритий трьома шарами ґрунтовки та пофарбований чотирма шарами вологостійкої фарби. За цим наші меблі підходять і для над вологого середовища, вони стійкі до змін вологості та до зміни температурних режимів. Гарантія не меблі 3 роки, на умивальник 10 років.
Використовується фурнітура Blum (Австрія), яка захоплює бездоганною роботою висувних ящиків із довідниками.
ЗНИЖКА 10%
Розміри тумби: 370х500х900 мм. Розміри комплекту: 1000х500х590 мм. Умивальник зі штучного білого каменю Фенікс: Розмір чаші: 650х320х100. Висота капіноса — 40 мм.
Тумба постачається в зібраному стані в
багатошаровому картоні і в дерев'яному орешетуванні. Кріплення, інструкція, гарантійний талон.
Інші моделі тумбочок і комплектів меблів під пральну машину ви можете подивитися и вибрати перейшовши за цім посиланням у відповідний розділ нашого каталогу.
Для зручності комплектації вашої ванної кімнати в одному стилі, будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів. Вони вам обов'язково допоможуть і надішлють пропозицію на Вайбер, Вацап або електронну пошту.
Кваліфікація наших звичайних продавців допоможе заощадити вам гроші та час, бути впевненими в тому, що вся сантехніка буде розставлена згідно з вашими розмірами грамотно, згідно з ергоноиці та зі смаком.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | лівосторонній |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Snail |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ, МДФ фарбований |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Раковина | штучний мармур |
| Ніжки | метал |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 590 мм |