









Ціну уточнюйте
Унітаз із бачком і кришкою Villeroy&Boch Hommage Німеччина має підлогову чашу з кришкою сидінням. До комплекту входить бачок, який має механізм зливання. Унітаз має білий колір, за яким просто доглядати завдяки покриттю ceramicplus. Тому можна заощаджувати на купівлі мийних засобів і власне свого особистого часу. Розмір 37х72,5х79 см. Бачок із кришкою сидінням із системою плавне опускання в комплекті, кришка зоряно біла. Колір зоряно білий. Бачок зі зливним механізмом арт. 772111R
Можливий самовоз товару зі складу в Києві.
Опис:
• злив горизонтальний;
• зливний механізм з подвійною кнопкою (слив 3/6 л);
• Розмір: 37х72,5х79 см.
• підведення води збоку або ззаду;
• сидіння з плавним закриванням Soft Closing;
Для цієї колекції підійдуть високі та якісні змішувачі. Зверніться до наших менеджерів, і вони підкажуть, що саме є вже зараз на складі. Гарантію на кераміку надає виробник на термін 25 років. Як Ви розумієте, вони дуже впевнені в якості продукту.
Технологія Ceramicplus, що забезпечує простоту чищення та прибирання поверхні керамічних виробів, була розроблена фахівцями-хіміками та матеріалами Villeroy&Boch з використанням новітніх досягнень науки та техніки. Оброблена спеціальним способом поверхня кардинальним способом покращує свої гігієнічні характеристики: завдяки закритим і згладженим порам опалі на таку поверхню рідини відразу ж складаються в кулькоподібні краплі та скочуються в злив, частинки пилу і бруду практично не пристають до неї, вони відразу ж відокремлюються і захоплюються водою. Матеріал стійкий проти звичайних побутових засобів на основі кислоти та лугу, також проти медичних і косметичних продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Матеріал бачка | Санфарфор |
| Колір | Білий |
| Випуск (злив) | Універсальний |
| Форма чаші | Овальна |
| Конструкція чаші | З поличкою (тарілчастий унітаз) |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стиль сантехнічного вироби | Ретро |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 735 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 700 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |