








7 290 ₴
Підвісний умивальник 65 см дизайн ArtCeram Jazz JZL005 — прямокутний, з одним отвором під змішувач по центру та двома наміченими, з переливом.
Дизайнейська сантехніка лінійки Jazz додає трохи сучасності в класику. Сантехніка в стилі 60-х років — данина поваги тим часом, коли раковини створювалися тільки на стійках і були самостійно нижчими.
Суворі лінії, чіткі форми, різко окреслені вигини — урбаністична колекція модної італійські сантехніки ArtCeram Jazz одночасно чужада та близька до класичних канонів, що і є її візитною карткою.
Оригінальні, досконалі у виконанні раковини, унітази та біде з колекції Jazz — це втілення творчої ідеї в незвичному новому ракурсі; погляд на традиційні форми під іншим кутом.
Шукаєте щось незвичайне та яскраве, але не готові до занадто сміливих інтер'єрних експериментів? Тоді вибір на користь моделей колекції Jazz очевидний.
У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати та купити комплект — унітаз і біде з колекції Artceram Jazz.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtCeram |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Порцеляна |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 700 мм |