


3 290 ₴
Подвійний тримач для рушників 35 см у ретро стилі Paccini&Saccardi Rome 30050
Аксесуари для ванної від італійського виробника Paccini&Saccardi Rome відомі своєю високою якістю, елегантним дизайном і функціональністю. Це вироби, форма яких характеризується плавністю ліній, а вміст наповнений витонченістю й розкішшю.
Центральним лейтмотивом, якому підпорядковане звучання кожної деталі, є стильність і комфортне використання. Стриманість вгору, яка передана в дизайні аксесуарів, схожа на готичні шпілі, які покликані символізувати величність і ґрунтовність.
Вироби, вироблені на батьківщині екстравагантності, вишуканості та пристрасної любові, виражають естетику щирого та гарячого почуття. Як і все істинно італійське, аксесуари Paccini&Saccardi Rome створені дивувати й надихати на створення нових ідей. В інтер'єрі ванної кімнати виробу цього виробника стануть справжньою знахідкою, завдяки якій можливе відтворення атмосфери краси, ніжності, домашнього затишку, яка водночас органічно поєднуються з яскравістю й неординарністю дизайну.
Варіанти обробки:

| Основні | |
|---|---|
| Тип тримача | Ріжки |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Матеріал | Латунь |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Місткість рушників | 2 |
| Довжина | 350 мм |
| Вага | 300 г |
| Колір | Хром |
| Колір покриття | Хром |
| Виробник | Pacini & Saccardi |
| Країна виробник | Італія |