










7 990 ₴/комплект
Комплект інсталяції з кнопкою DuofixBasic Delta 01 458.133.21.3 сьогодні – сама вигідна за ціною акційна пропозиція для монтажу підвісних унітазів усіх, без винятку фабрик. Нічого докуповувати не потрібно.
З бачком прихованого монтажу Geberit Delta 12 см з протиконденсатною ізоляцією. Є можливість підведення води зверху або позаду по центру та кріплення електричного з'єднання. Заводська настройка об'єму змиву – 6/3 л, з можливістю регулювання великого змиву в межах 4-7,5 л та малого – 2-4 л. Виготовлена зі сталі, самонесуща рама з порошковим фарбуванням стійка до корозії.
Витрати води за тиском 3 бари становить 0,16 л/с, розрахунковий – 0,09 л/с. Максимальна температура води під час роботи не перевищує 25 °C. Діапазон робочого тиску становить 0,1-10 барів, водночас мінімальний тиск потоку має бути не менш ніж 0,1 бара.
Все продумано максимально до дрібниць!
В комплекті клавіша змиву Geberit Delta 01 глянсовий хром 115.107.21.1, звукоізоляційна прокладка та кріплення!
Іншу інсталяцію в комплекті з кнопкою змивання або навіть вже з унітазом ви можете подивитися перейшовши за цим посиланням до нашого каталогу.
Якщо у вас виникли труднощі з повною комплектацією ванної кімнати в одному стилі та кольорі, то зверніться до наших менеджерів. Вони із задоволенням вам допоможуть і вишлють пропозиції на Viber, Telegram і WhatsApp.
Доставка по Києву до під'їзду, самовивіз зі складу (Лівий берег) та доставка Новою Поштою без передплат!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Комплект |
| Метод кріплення | В пол |
| Монтажна висота | 1120 мм |
| Монтажна глибина | 120 мм |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Великий змив | 7 л |
| Малий змив | 4.5 л |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Розташування кнопки змиву | Фронтальне |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Матеріал інсталяції | Нержавіюча сталь |
| Колір | Хром |
| Вага | 14.22 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 112 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Висота кнопки змиву | 164 мм |
| Ширина кнопки змиву | 246 мм |
| Глибина кнопки змиву | 23 мм |
| Комплектація | |
| Монтажна рама | Так |
| Бачок прихованого монтажу | Так |
| Кнопка змиву | Так |
| Кріпильний комплект | Так |