






3 990 ₴/кв.м

Золота дзеркальна мозаїка Vivacer L1125. Особлива технологія відливу скла та додавання барвників дала змогу створити оригінальні візерунки, що містяться всередині кожного довгастого брусочка. Це не звичайна цегляна кладка, адже чипи розташовані вертикально та горизонтально, накреслюючи невидимі квадрати.
Мозаїка золотого кольору з дзеркалом Vivacer L1125 красива та незвичайна. Має дуже ошатний вигляд, але водночас не має вульгарного вигляду. Але вимагає дбайливого затирання, щоб не пошкодити чипи. Треба дуже ніжно затирати, щоб не було відколів.
Золота дзеркальна мозаїка Vivacer L1125 має гарний вигляд як оздоблення фартуха на кухні, щоб надати робочій зоні ефект домашнього вогнища.
Зазначимо, що скляна мозаїка — ідеальний матеріал для оброблення поверхонь, що постійно контактують із водою. Крім того, мозаїка зі скла в інтер'єрі має ефектний та оригінальний вигляд. Мозаїчна плитка для ванної завжди має стильний, елегантний, модний, сучасний та розкішний вигляд.
Якщо відтінок цієї мозаїки для стін не підходить, то ви можете підібрати ще варіанти в каталозі нашого інтернет-магазина "АкваФешн"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivacer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип мозаїки | Мозаїчна плитка |
| Форма мозаїки | Квадрат |
| Матеріал виробу | Дзеркало |
| Колір | Золотистий |
| Товщина плитки | 6 мм |
| Ширина плитки | 300 мм |
| Довжина плитки | 300 мм |
| Довжина мозаїки (чіпа) | 48 мм |
| Ширина мозаїки (чіпа) | 15 мм |
| Ступінь блиску | Глянцева |
| Площа, що покривається пачкою | 1.98 кв.м |
| Кількість плиток в одній упаковці | 22 шт. |
| Морозостійка плитка | Ні |
| Стан | Новий |