








13 490 ₴

Настінне косметичне дзеркало з підсвіткою Lineabeta Mevedo 23 см з 3-кратним збільшенням. Зі світлодіодною підсвіткою. Вологозахищеність IP 44.
Настінне хромоване дзеркало з трикратним збільшенням, круговою підсвіткою на поворотній нозі, прикрасить будь-яку ванну кімнату, створить у ній затишок. Провід ретельно прихований — ви не побачите жодних дротів, всі вони надійно заховані та закріплені. Таке дзеркало в сучасному стилі зручне у використанні, чудово освітлене та якісно виконує свої функції. Догляд за ним здійснюється за допомогою спеціальних мийних засобів. Діаметр цього дзеркала — 23 см.
Зручний розмір дзеркала ідеально підходить для нанесення макіяжу. Просте налаштування положення дзеркала. Високоякісне оздоблення деталей дзеркала створює враження розкоші. Можливість переміщення дзеркала в зручне місце. Таке дзеркало може витончено доповнити вишуканий інтер'єр.
Глибина 25 см. Діаметр — 23 см.
Якщо вам з якихось причин не дісталося збільшення косметичного дзеркало з підсвіткою LineaBeta Mevedo - не турбуйтеся. У відповідному розділі нашого каталогу "Аквафэшн" ви можете підібрати і купити дзеркало збільшене косметичне іншої моделі або розміру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LINEABETA |
| Країна виробник | Італія |
| Тип дзеркала | Настінне |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Тип дзеркальної поверхні | Збільшуюча |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Збільшення | 3 х |
| Кут повороту | 180 град. |
| Підставка в комплекті | Так |
| Діаметр | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Вага | 1115 г |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Мережа 220В |