



8 790 ₴

Умивальник круглий 45 см Catalano Zerotondo 145AZ00 Італія ідеально доповнить сучасний інтер'єр ванної кімнати.
Вона передбачає врізне встановлення і має компактні габарити, що дає змогу розмістити мийку з економією простору навіть у невеликій ванній кімнаті. Виготовлена з фаянсу, який гарантує високу міцність і довговічність.
Крім цього, раковина з фаянсу має дуже ефектний вигляд, зберігаючи свій білосніжний блиск на довгі роки експлуатації. Завдяки спеціальному покриттю на раковині не скупчуються пил і забруднення, доглядати за нею — простіше простого!
Залежно від обраного стилю, чи то модерн, чи то класика, чи то купити врізну мийку в інтернет-магазині «АкваФешн» можна на найвибагливіший смак. Оцінивши параметри приміщення, ви можете підібрати раковину будь-якої форми та виготовлені з будь-якого матеріалу.
Особливості напіввбудованої раковини Catalano Zerotondo:
Розміри (ШхГхВ): 45х45х18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Catalano |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Встановлення умивальника | Універсальна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 450 мм |