











9 000 ₴
Накладний умивальник на стільницю 600x415 Snail Гранд — чудове рішення для ванної кімнати, оформленої в строгому діловому характері. Він може розташовуватися на стільниці, що є зараз модним трендом, може встановлюватися на тумбу, а також вішатися на стіну за допомогою кронштейнів.
Такий умивальник завжди має дуже стильний, сучасний та лаконічний вигляд. Умивальники таких форм більше використовують під час оформлення санвузлів у межах мінімалістичного напряму.
Основні переваги умивальників зі штучного каменю:
Накладний умивальник на стільницю 60 см Snail Гранд білий представлений у 24 кольорах із різними колірними ефектами та ввімкненнями. Колірне рішення раковини ви можете підібрати під інтер'єр ванної кімнати, меблі для ванної, колір кахлю або якимись іншими критеріями
Высылаем накладеним платежем Нової Поліційної або 100% безплатно.
Для зручності комплектації вашої ванної кімнати в одному стилі, будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів. Вони вас обов'язково допоможуть і вишлють пропонування на Вабер, Вацап або електронну пошту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNAIL |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Встановлення умивальника | Універсальна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Немає |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 415 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 600 мм |