









14 390 ₴/комплект

Ретро раковина з п'єдесталом 610x510 Burlington Edwardian Англія — філігранно вивірене поєднання простоти та розкоші.
Раковини Edwardian фабрика випускає у чотирьох різних розмірах: 560 мм, 610 мм, 800мм та 1210 мм. У комплектацію може входити п'єдестал, підстілля та рушникотримач.
Також раковини Edwardian можна просто підвісити або встановити на тумбу.
Плавні кути, характерні для коллекції класичних умивальників Edwardian, покликані візуально розширити простір ванної кімнати.
Раковина має так звану наноглазур, яка полегшує очищення, оскільки бруд і бактерії не прилипають так само легко, як на звичайній порцеляні. Він схвалений CE, що робить його дозволеним для використання на всій території ЄС. Надається 25-річна гарантія.
Перейшовши за цим посиланням, ви можете подивитися всю колекцію класичних раковин у ретростилі. А якщо бажаєте підібрати унітаз із високим бачком, то за цією.
Ми настійно рекомендуємо звертатися до наших менеджерів, якщо у вас виникають труднощі в комплектації ваших санвузлів одному стилі та колірному рішенні. Вони із задоволенням допоможуть у цьому непростому питанні, згідно з вашими побажаннями, розмірів і дизайн-проєктів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Burlington |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вид сантехнічного вироба | Комплект (умивальник з п'єдесталом) |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Матеріал п'єдесталу | Фаянс |
| Встановлення умивальника | На п'єдесталі |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Гарантійний термін | 360 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Ретро |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 110 мм |
| Висота п'єдесталу | 680 мм |
| Ширина п'єдесталу | 250 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Так |
| Сіфон | Ні |