









30 190 ₴/комплект
Унітаз ретро з бачком та білою кришкою Burlington P5 C3 Англія з горизонтальним зливом у стіну. Сидіння плавне. Петлі хром. Хромовані ручки. Отвір для заливання води розташований в основі бачка з правого боку. Натискання важеля вниз — для змивання на 6 літрів і вгору- для змиву на 3 літри. Важіль — біла керамічна ручка в хромі.
Весь цикл виробництва продукції Burlington здійснюється у Великобританії. Burlington — перший постачальник класичної сантехніки в стилі ретро, що впровадив безмежні технології в унітази традиційного дизайну. Завдяки видаленню звичайного обода унітаза цей унітаз легко тримати в чистоті. Потужний спіральний струмінь покриває всю керамічну чашу, що робить її гігієнічнішою та полегшує прибирання.
Вся ретро сантехніка Burlington має так звану нано-глазур, яка полегшує очищення, оскільки бруд і бактерії не прилипають так само легко, як на звичайній порцеляні.
Унікальна чистоту, що зберігає покриття Nano Glaze, у шість разів гладкіше, ніж стандартна кераміка. Надається 25-річна гарантія. 2 роки на фітинги бачка з дати покупки та сидіння.
А завдяки спеціальній формі краю, у всіх унітазів Burlington вода рівномірно зливається на внутрішній поверхні унітаза й не залишає сухих зон.
Варіанти сидінь із кришкою: біле сидіння з хромованими петлями та функцією "плавне опускання", біле сидіння із золотими петлями та функцією "плавне опускання", дерев'яне Махагон із петлями хром і плавним опусканням.
Варіанти бачків: C3 — 45 см ширина до компакта, 51 см ширина до компакта, зомплектами труб для середнього бачка T31CHR або T33CHR.
Пропонуємо вам вибрати умивальники в ретро стилі цієї ж колекції або тумбочки з мийками перейшовши за цим посиланням.
Смесители в ретро стиле широко представлені у відповідному розділі каталогу нашого інтернет-магазину "АкваФешн".
Для бездоганної комплектації вашої ванної кімнати в одному стилі та кольорі настійно рекомендуємо звернутися до наших менеджерів. Вони вам із задоволенням допоможуть і вишлють пропозицію на Вайбер або WhatsApp.
Якщо з якихось причин вам не підходить цей унітаз у класичному стилі, не турбуйтеся. У відповідному розділі каталогу нашого інтернет-магазину "АкваФешн" ви можете підібрати та купити будь-який інший підвісний унітаз або унітаз компакт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Burlington |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Матеріал бачка | Санфаянс |
| Колір | Білий |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Форма чаші | Кругла |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стиль сантехнічного вироби | Ретро |
| Підвід води в бачок | Знизу |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Вага | 40 кг |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 730 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Висота | 780 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |