










7 600 ₴

Умивальник кутовий 550x550 Snail Роксана це чудове рішення для малогабаритних інтер'єрів. Задня частина умивальника має форму зовнішнього кута, завдяки чому він чудово вписується в кут кімнати. Встановлюється умивальник на тумбу або вішається на кронштейни.
Высылаем накладеною платежею Новою Пошти або 100% запропонуйте безплатно.
Основні переваги умивальників зі штучного каменю:
Умивальник кутовий 550x550 штучний камінь Snail Роксана представлений у 24 кольорах із різними колірними ефектами та ввімкненнями.
Перейшовши за цим посиланням, ви можете подивитися інші моделі умивальників у сучасному дизайні, а в цьому розділі розглянути варіанти змішувачів.
Для зручності комплектації вашої ванної кімнати в одному стилі, будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів. Вони вас обов'язково допоможуть і вишлють пропозицію на Вабер, Вацап або електронну пошту.
Відповідні змішувачі в цьому розділі, декоративний сифон тут.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 10.1 кг |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Матеріал умивальника | Штучний камінь |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Форма вмивальника | Кутова |
| Виробник | SNAIL |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Отвір під перелив | Немає |
| Країна виробник | Україна |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Висота | 190 мм |