



4 790 ₴/кв.м

Дзеркальна мозаїка срібло Vivacer HL199 виготовлена в оригінальному оформленні зі вставками з глянцю та матового скла срібного кольору, що додасть будь-якому приміщенню свій власний стиль і колорит. Такий орнамент прекрасно прикрасить стіни у ванній, кухні або у вітальні, підкресливши загальне оздоблення будинку та смак його господарів.
Дзеркальна мозаїка срібло Vivacer HL199 використовується для личкування стін ванних кімнат, басейну, бані, лицювання кухонного фартуха. Можна використовувати як декоративні елементи між підлоговими плитками.
УВАГА!!! ЗА КОЛОДКЕ ДАННОГО ТИПА МОЗАЇККИ ( НА ПІДЛОЖКУ, АМАЛЬНА ОСНОВА) НЕОБХОМО ВИКОРИСТОВУВАТИ ДВХКОМПОНЕНТНІ КЛЕЙ І ЗАТИРКУ НА ЕПОКСИДНОЇ ОСНОВИ.
Не використовуйте цементно-вмістні клей і затирку, це може пошкодити підкладку мозаїки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivacer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип мозаїки | Мозаїчна плитка |
| Форма мозаїки | Квадрат |
| Матеріал виробу | Дзеркало |
| Товщина плитки | 4 мм |
| Ширина плитки | 327 мм |
| Довжина плитки | 327 мм |
| Довжина мозаїки (чіпа) | 20 мм |
| Ширина мозаїки (чіпа) | 20 мм |
| Ступінь блиску | Високоглянсова |
| Площа, що покривається пачкою | 2.14 кв.м |
| Кількість плиток в одній упаковці | 20 шт. |
| Морозостійка плитка | Ні |