




10 890 ₴
Раковина дизайнерська 100 см Hatria Erika Pro Італія YXGM01 створена для тих, хто цінує надійність, практичність, красу і затишок.
Продукція від цього виробника виготовляється з використанням сучасних високотехнологічних прийомів, з довговічних матеріалів. Це забезпечує продуманість кожного елемента, його бездоганна якість, практичність і надійність у використанні.
Як і всі інші пропозиції з цієї колекції, раковина Hatria Erika Pro 100 см буде відмінним доповненням інтер'єру вашої ванної кімнати і додасть її стилю естетичності та вишуканості.
Так само в нашому інтернет-магазині "АкваФэшн" ви можете придбати підвісний унітаз або унітаз компакт з цієї колекції.
А якщо з якихось причин вам не підійшов дизайн цієї раковини, то у відповідному розділі нашого каталогу ви можете вибрати та купити умивальник іншого дизайну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatria |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Порцеляна |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 153 мм |
| Довжина | 1000 мм |