

















42 790 ₴/комплект
Унітаз бачок на трубі золото сидіння дерево Arcade Simas AR811 ми можемо комплектувати:
~ чашею унітаза зі зливом каналізації в стіну (горизонт. слив),
~ чашею зі зливом каналізації в підлогу (вертикальний злив).
Зі склоподібной гігієнічной порцеляни
~ Покрит запатентованою білосніжною глазур'ю за високотемпературним обжигом
~ Гарантія 5 років. На сидіння 2 роки
В ціну включені всі частини, необхідні для монтажу?
~ ТАК. Нічого докуповувати не потрібно:
чаша унітаза
кріплення до підлоги
бачок та золота середня труба
механізм зливу з білою керамічною ручкою в золоті
дерев'яне сидіння з Soft-close.
Швидкоз'емні золоті петлі з нержавіючої сталі, а обмежувачі під сидінням (прилягання до кераміки захищено).
Якщо вас ця модель унітаза не влаштовує, то перейшовши за цим посиланням, ви можете підібрати інший унітаз в ретро стилі. Відповідні класичні раковини ви можете подивитися перейшовши цім посиланням.
Ми знаємо, що вам часом складно комплектувати ванну кімнату або санвузол в одному стилі та кольорі.
Тому рекомендуємо звернутися до наших менеджерів.
Вони вам, звичайно ж, допоможуть та надійшлють пропозиції на 𝐕𝐢𝐛𝐞𝐫, 𝐓𝐞𝐥𝐞𝐠𝐫𝐚𝐦 або 𝐖𝐡𝐚𝐭𝐬𝐀𝐩𝐩.
Італійський бренд 𝐒𝐢𝐦𝐚𝐬 вже понад 15 років представляє «старовинний» дизайн для ванних кімнат та, найпопулярнішою у͟ ͟с͟п͟і͟в͟в͟і͟д͟н͟о͟ш͟е͟н͟н͟і͟ ͟«͟ц͟і͟н͟а͟-͟я͟к͟і͟с͟т͟ь͟»͟, за статистикою продажів AQUAFASHION стала колекція Arcade Old England. На складі в Києві є всі моделі лінійки.
Доставка по Україні здійснюється на вантажні відділення Нової Пошти післяпатою, так само є самовивіз зі складів в Києві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simas |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Матеріал бачка | Санфаянс |
| Колір | Золотистий |
| Випуск (злив) | Універсальний |
| Форма чаші | Овальна |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Одна кнопка (повний злив) |
| Стиль сантехнічного вироби | Ретро |
| Підвід води в бачок | Збоку |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Вага | 39 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 1035 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |