











38 590 ₴/комплект
Ретро унітаз з дерев'яною кришкою злив в підлогу Simas Arcade AR821 – це традиційний підлоговий унітаз, який відрізняється аристократичним дизайном, втіленим за допомогою сучасних матеріалів.
Поєднання білої сантехніки та фурнітури різних кольорів допоможе створити стильні ансамблі, ідеально відповідні інтер'єру туалетної кімнати.
Артикули AR822+D21+AR008 в комплекті (дерев'яне плавне сидіння з петлями хром, зливний хром, кріплення до підлоги).
Доставляємо товар післяплатою Новою Поштою, так само можливий самовивіз зі складу в Києві і доставка на ваш об'єкт в Києві. Модель також доступна в обробці "золото" і "бронза".
Якщо вас ця модель унітазу не влаштовує, то перейшовши за цим посиланням, ви можете підібрати інший унітаз в ретро стилі.
Ми знаємо, що вам часом важко комплектувати ванну кімнату або санвузол в одному стилі та кольорі. Тому рекомендуємо звернутися до наших менеджерів. Вони вам звичайно ж допоможуть і вишлють пропозиції на Вайбер або Воцап.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simas |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Матеріал бачка | Санфаянс |
| Колір | Білий |
| Випуск (злив) | Вертикальний |
| Форма чаші | Овальна |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стиль сантехнічного вироби | Ретро |
| Підвід води в бачок | Збоку |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Вага | 38 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 685 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 820 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |