













8 890 ₴/комплект
Комплект інсталяції Geberit DUOFIX 458.126.00.1 + матова кнопка змиву Delta20 — це зручна конструкція, яка може бути закріплена в будь-якому зручному місці кімнати. Завдяки можливості змінювати висоту встановлення монтаж відбувається в тому місці, де конструкція буде використовуватися ефективніше.
Що являє собою інсталяція для унітаза? Інсталяція — це спеціальна конструкція, яка призначена для закріплення зливного бачка на стіні та зручного підведення комунікацій.
Описаний товар зроблений у Швейцарії та вирізняється високою якістю. Навіть у разі тривалого використання всі матеріали зберігають свій зовнішній вигляд і не деформуються під впливом навантаження.
Навіть якщо немає знань про те, як відбувається монтаж, встановити такі конструкції можна за короткий проміжок часу. Цьому сприяє докладна інструкція, у якій вказаний спосіб кріплення.
Якщо говорити про надійності інсталяції, то варто згадати, що виготовлене це обладнання тільки з матеріалів, які можуть витримати будь-які навантаження, які можливі під час використання таких систем (10 років гарантії). Водночас установлення може здійснюватися незалежно від того, як саме розташовані сантехнічні стояки.
До комплекту цього сантехнічного обладнання входять:
Розміри:
Висилаємо наложеною платежею Новою Поштою


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Комплект |
| Монтажна висота | 1120 мм |
| Монтажна глибина | 260 мм |
| Об'єм змивного бачка | 7.5 л |
| Великий змив | 6 л |
| Малий змив | 3 л |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Розташування кнопки змиву | Горизонтальне |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Матеріал інсталяції | Сталь |
| Вага | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Висота кнопки змиву | 164 мм |
| Ширина кнопки змиву | 246 мм |
| Глибина кнопки змиву | 26 мм |
| Комплектація | |
| Монтажна рама | Так |
| Бачок прихованого монтажу | Так |
| Кнопка змиву | Так |
| Кріпильний комплект | Так |