








Відправка з 03 червня 202655 590 ₴
Унітаз з середнім бачком Artceram CIVITAS CIV002 - високоякісна та довговічна сантехніка від відомого на європейському ринку та вже років 10 як в Україні виробника, яка припаде до душі навіть найвимогливішому покупцеві та дизайнеру.
До основних переваг моделі унітаза, купити який ви можете в нашому інтернет-магазині, можна віднести: чудову функціональність, практичність, сучасний і водночас елегантний дизайн.
Унітаз підвісний ArtCeram Civitas CIV004 виготовлений із кераміки виняткової якості та має антибактеріальне покриття. Зробивши свій вибір на користь представленої моделі та вирішивши купити унітаз ArtCeram Civitas CIV004, ви зможете стильно облаштувати інтер'єр ванної кімнати, оформивши його в ретро стилі, і водночас абсолютно за сучасним. Адже ця колекція — новинка фабрики!
Найважливіше в цій колекції — кольори кераміки. Таких ніжних пастельних, навіть можна сказати зефірних відтінків, ви не побачите більше ніде.
Для створення повної композиції рекомендуємо вам доповнити виріб іншими моделями цієї колекції. Яка, звичайно ж, містить раковини 68 і 90 см, біде, а також аксесуари для ванної та туалету в цьому елегантному стилі.
Колекція Artceram CIVITAS сантехнічної кераміки для гурманів старовинного стилю. Раковини, унітази та біде в стилі ретро вдихнуть нове життя в сучасному дизайні Вашої ванної кімнати. Широкий асортимент раковин, що містить різні форми та розміри, дасть змогу підібрати найвідповіднішу модель умивальника для Вашого інтер'єру.
Перейшовши за цим посиланням, ви можете подивитися всю колекцію класичних раковин у ретростилі. А якщо бажаєте підібрати унітаз із високим бачком, то за цією.
Ми настійно рекомендуємо звертатися до наших менеджерам, якщо у вас виникають труднощі в комплектації ваших санвузлів одному стилі та колірному рішенні. Вони із задоволенням допоможуть у цьому непростому питанні, згідно з вашими побажаннями, розмірів і дизайн-проєктів.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtCeram |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Матеріал бачка | Санфаянс |
| Колір | Білий |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Форма чаші | Прямокутна |
| Режим зливу води | Одна кнопка (повний злив) |
| Стиль сантехнічного вироби | Ретро |
| Підвід води в бачок | Знизу |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 1060 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |