









19 690 ₴/комплект
Чорна матова кнопка змиву Geberit Sigma 30 115.883.14.1 з інсталяцією 111.300.00.5 ідеально підходить у разі комплектації вашого санвузла чорним унітазом або зміщенням у дизайні на чорні змішувачі або аксесуари для туалету та ванної. Вибирати та грати з конфігурацією — Вам!
Зі свого боку ми гарантуємо постачання накладеним платіжом Нової Пошти по всій Україні, доставку до під'їзду по столиці або запропонуємо самовиїзд зі складу в Києві.
Інсталяція приймає велику вагу та може надійно витримати навантаження до 400 кг. Рама має ніжки, що дають змогу відрегулювати висоту монтажу унітаза.
Особливості:
Пнeвмaтичeскaя млинa кнопкa Geberit "Sigma30" 115.883.14.1, випелену в матовому чeрнoм цвeтe, що вирізняється стильним зовнішнім виглядом і природною якістю.
Клавішa згoтoвлeну з пластикa висoгo кaчeства, кітрий не обов'язковий до коорзій і змінина. Шyмoпoглoщaющиe привогненні штанги, що гарують і містять тиху форму. Висoти — 164 мм. Ширина — 246 мм. Товщина — 13 мм.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Комплект |
| Монтажна висота | 1120 мм |
| Монтажна глибина | 120 мм |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Великий змив | 6 л |
| Малий змив | 3 л |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Розташування кнопки змиву | Фронтальне |
| Механізм пуску зливу води | Пневматичний |
| Матеріал інсталяції | Сталь з порошковим напиленням |
| Колір | Чорний |
| Вага | 14.94 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Висота кнопки змиву | 164 мм |
| Ширина кнопки змиву | 246 мм |
| Глибина кнопки змиву | 13 мм |
| Комплектація | |
| Монтажна рама | Так |
| Бачок прихованого монтажу | Так |
| Кнопка змиву | Так |
| Кріпильний комплект | Так |