




7 390 ₴/комплект
Комплект інсталяції PESTAN FLUENTA + клавіша змиву матова ACTIVE 40006362 — це зручна конструкція, яка може бути закріплена в будь-якому зручному місці кімнати. Завдяки можливості змінювати висоту встановлення монтаж відбувається в тому місці, де конструкція буде використовуватися ефективніше.
Зі свого боку ми гарантуємо постачання накладеним платіжом Нової Пошти по всій Україні.
Кнопка подвійного змивання PESTAN ACTIVE 40006362 має пластмасову панель із поверхневим обробленням, яка запобігає утворенню подряпин, приховане кріплення. Розміри (ШхВхГ) 297x210x3 мм, матеріал — пластик, колір — хром матовий.
Характеристики:


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Peštan |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Комплект |
| Монтажна висота | 1150 мм |
| Монтажна глибина | 120 мм |
| Об'єм змивного бачка | 9 л |
| Великий змив | 9 л |
| Малий змив | 6 л |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Розташування кнопки змиву | Горизонтальне |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Матеріал інсталяції | Сталь |
| Вага | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1150 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Висота кнопки змиву | 210 мм |
| Ширина кнопки змиву | 297 мм |
| Комплектація | |
| Монтажна рама | Так |
| Бачок прихованого монтажу | Так |
| Кнопка змиву | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Матовий хром |