








Відправка з 25 травня 202610 990 ₴
Раковина в ретро стилі 550x440 GALASSIA Ethos 8431M
Плавні лінії, обтічна форма, бездоганно білий колір — такими словами можна описати чарівну модель класичного умивальника, зробленого в стилі ретро. Раковина сама собою надає нотку вишуканості й елегантності в інтер'єр ванної кімнати. А особливу особливість у створенні неповторного дизайну можна додати за допомогою додаткової комплектації: тримача для рушників, п'єдесталу, химерних ніжок, а також умивальник можна поєднувати з різними типами консолей.
Перейшовши за цим посиланням, ви можете подивитися всю колекцію класичних раковин у ретро стилі. А якщо бажаєте підібрати унітаз із високим бачком, то за цією.
Ми настійно рекомендуємо звертатися до наших менеджерам, якщо у вас виникають труднощі в комплектації ваших санвузлів одному стилі та колірному рішенні. Вони із задоволенням допоможуть у цьому непростому питанні, згідно з вашими побажаннями, розмірів і дизайн-проектів.
Наш інтернет-магазин АкваФешн спеціалізується на продажу сантехніки в ретростилі, вінтажному стилі та арт-деко.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galassia |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Напівкругла |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 19 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Ретро |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Ні |
| Напівп'єдестал | Ні |
| Сіфон | Ні |