









16 590 ₴
Італійська раковина в стилі ретро 750x520 GALASSIA Ethos 8433
Плавні лінії, форма, бездоганно білий колір – такими словами можна описати чарівну модель класичного умивальника, виконаного в стилі ретро. Раковина сама по собі надає нотки вишуканості та елегантності в інтер'єр ванної кімнати. А особливу родзинку у створенні неповторного дизайну можна додати за допомогою додаткової комплектації: тримача для рушників, п'єдесталу, химерних ніжок, а також умивальник можна поєднувати з різними видами консолей.
Якщо цей класичний умивальник у ретростилі вам не підходить, перейшовши цим посилання, ви можете підібрати та купити будь-яку іншу модель.
А якщо бажаєте підібрати унітаз із високим бачком, то за цією.
Ми настійно рекомендуємо звертатися до наших менеджерам, якщо у вас виникають труднощі в комплектації ваших санвузлів одному стилі та колірному рішенні. Вони із задоволенням допоможуть у цьому непростому питанні, згідно з вашими побажаннями, розмірів і дизайн-проєктів.
Наш інтернет-магазин "АкваФешн" спеціалізується на продажу сантехніки в ретростилі, вінтажному стилі та артдеко.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galassia |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Форма вмивальника | Тюльпан |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Ретро |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 750 мм |