









Відправка з 24 червня 2026Ціну уточнюйте

Ретро раковина на п'єдесталі 750x575 Hatria Dolcevita Y0EW+Y0EK звичайно ж прикрасить і підкреслить унікальність дизайну ванної кімнати, у якій ніхто й ніщо не зможе перешкодити вам насолоджуватися всіма складниками сучасного комфорту. Умивальник можна також купити й без п'єдесталу!
Раковина в ретростилі HATRIA DOLCEVITA Y0EW, об'єднуючи в одне ціле творчі рішення та нові технології, змусить вас подивитися навіть на звичайний санвузел новим і натхненним поглядом.
Відповідні смесители в ретро стиле ви знайдете, перейшовши по цій посилання
Раковина має досить містку мийну чашу правильної овальної форми з переливом. По всьому її діаметру ми бачимо гарний невисокий бортик, який і надає шарм і чарівності цій колекції їх Італії.
Перейшовши за цим посиланням, ви можете подивитися всю колекцію класичних раковин у ретростилі. А якщо бажаєте підібрати унітаз із високим бачком, то за цією.
Ми настійно рекомендуємо звертатися до наших менеджерам, якщо у вас виникають труднощі в комплектації ваших санвузлів одному стилі та колірному рішенні. Вони із задоволенням допоможуть у цьому непростому питанні, згідно з вашими побажаннями, розмірів і дизайн-проєктів.
Наш інтернет-магазин "АкваФешн" спеціалізується на продажу сантехніки в ретростилі, вінтажному стилі та артдекор

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hatria |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Комплект (умивальник з п'єдесталом) |
| Матеріал умивальника | Порцеляна |
| Матеріал п'єдесталу | Порцеляна |
| Встановлення умивальника | На п'єдесталі |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 39 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Ретро |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 575 мм |
| Висота | 230 мм |
| Висота п'єдесталу | 663 мм |
| Ширина п'єдесталу | 265 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Так |
| Сіфон | Ні |
| Поличка | Ні |