









7 490 ₴/комплект
Комплект інсталяції 4 в 1 та чорна клавіша кругла QTap Nest PL M11MBLA вирізняється особливою елегантністю й благородством дизайну. На панелі поруч із один одним розташовані механічні кнопки чорні матові круглої форми. Також є в продажу інсталяція з лінійної клавішею змиву.
Скидка на інсталяції бренда Q-Tap — 10%
Система акуратно приховає комунікації, забезпечуючи компактність санвузла та вивільняючи додатковий простір. Це дає широкі можливості створення ідеального дизайну. Унітаз матиме невагомий вигляд, а інтер'єр — зорово просторішим.
ідеально підходить у разі комплектації вашого санвузла чорного унітаза або комплектацією чорними змішувачами або аксесуарами чорного кольору для туалету та ванної.
Зі свого боку ми гарантуємо постачання накладеним платіжом Нової Пошти по всій Україні.
Інсталяція приймає велику вагу та може надійно витримати навантаження до 400 кг. Рама має ніжки, що дають змогу відрегулювати висоту монтажу унітаза.
Інсталяція розміри: 1280х425х150. Панель змиву: 150х220х30


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Комплект |
| Монтажна висота | 1140 мм |
| Монтажна глибина | 150 мм |
| Об'єм змивного бачка | 8 л |
| Великий змив | 6 л |
| Малий змив | 3 л |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Розташування кнопки змиву | Фронтальне |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Матеріал інсталяції | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Вага | 11.9 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1280 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота кнопки змиву | 150 мм |
| Ширина кнопки змиву | 220 мм |
| Глибина кнопки змиву | 12 мм |
| Комплектація | |
| Монтажна рама | Так |
| Бачок прихованого монтажу | Так |
| Кнопка змиву | Так |
| Кріпильний комплект | Так |