









5 490 ₴/комплект
Настінний чорний змішувач для умивальника 20 см Fiore Xenon 44NN7747 врізний, з двома накладками — оригінальне рішення для вашої ванної кімнати. На першому встановленні кріпитиметься перемикач — важіль, що дає змогу з великою точністю відрегулювати напір води та відкоригувати її температуру. На другій накладці кріпиться безпосередньо кран сталевого відтінку. Він має достатню довжину для проведення щоденних гігієнічних процедур.
Перейшовши цією посилання, ви можете вибрати чорний змішувач для умивальника, ванни, гігієнічного душу або прихованого монтажу будь-якого дизайну в цьому всім будь-якому кольорі.
Овернувшись до наших менеджерам, Ви можете отримати пропозицію телефоном або Ваберу за комплектацією вашої ванної кімнати в одному стилі та кольорі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiore |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Матовий чорний |
| Колір | Чорний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | Настінний |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Поверхня | Матова |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 201 мм |
| Глибина | 35 мм |