









Відправка з 24 червня 202627 290 ₴
Раковина ретро стиль 900х500 Artceram CIVITAS CIL002 виготовлена з кераміки виняткової якості та має антибактеріальне покриття. Зробивши свій вибір на користь представленої моделі та вирішивши купити умивальник ArtCeram Civitas CIL002, ви зможете стильно облаштувати інтер'єр ванної кімнати, оформивши його в ретро стилі, і водночас абсолютно за сучасним. Адже ця колекція — новинка фабрики!
Найважливіше в цій колекції — кольори кераміки. Таких ніжних пастельних, навіть можна сказати зефірних відтінків, ви не побачите більше ніде
Колекція Artceram CIVITAS сантехнічної кераміки для гурманів старовинного стилю. Раковини, унітази та біде в стилі ретро вдихнуть нове життя в сучасному дизайні Вашої ванної кімнати. Широкий асортимент раковин, що містить різні форми та розміри, дасть змогу підібрати найвідповіднішу модель умивальника для Вашого інтер'єру.
Перейшовши за цим посиланням, ви можете подивитися всю колекцію класичних раковин у ретростилі. А якщо бажаєте підібрати унітаз із високим бачком, то за цією.
Ми настійно рекомендуємо звертатися до наших менеджерам, якщо у вас виникають труднощі в комплектації ваших санвузлів одному стилі та колірному рішенні. Вони із задоволенням допоможуть у цьому непростому питанні, згідно з вашими побажаннями, розмірів і дизайн-проєктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtCeram |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Встановлення умивальника | Універсальна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 40 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Ретро |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Ні |
| Напівп'єдестал | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Поличка | Ні |