





1 564 ₴/комплект

Трап для душу з сухим затвором 70 см QTap Dry FA 304-700 з регулюванням висоти: 51-75 мм.
Виготовлений з якісного ABS пластику, з прямокутною решіткою з неіржавкої сталі розміром 700х73 мм і має випускний отвір діаметром 50 мм.
Висота монтажу: 51-75 мм.
Доступний з іншими різновидами декоративних решіток, у розмірах: 60 см, 70 см, 80 см, 90 см.
Особливості душового каналу з декоративною решіткою 70 см QT Dry FA 304-700 Чехія:
Мінімальний нахил підлоги для стікання води — всього 1-1.5 мм. Знімна металева решітка. Розрахований на швидкий потік води. Можливість реалізації будь-яких архітектурних рішень.
Інші душові канали ви можете подивитися, перейшовши за цим посиланням

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення сифона | Для душової кімнати, Для душового кута, Для піддону |
| Тип сифона | Трубний |
| Матеріал сифона | Нержавіюча сталь/пластик |
| Монтаж | В пол |
| Діаметр зливу | 50 мм |
| Колір | Хром |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 700 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Сіфони з відведенням | Так |
| Випуск | Так |
| Трап-решітка для зливу | Так |
| Колба | Так |
| З'єднувальні гайки | Так |
| З'єднувальні гвинти | Так |