













9 190 ₴/комплект
Комплект інсталяції Geberit 458.126.00.1 з глянсовою клавішою Delta 50 115.119.21.1
Geberit Duofix Basic 458.126.00.1
Глянсова змивна клавіша колекції Delta50 здивує вас лаконічністю та простотою дизайну. Зменшені, порівнюючи з попереднім поколінням, розміри змивних клавіш цієї серії повністю відповідають новітнім тенденціям. Функція подвійного змиву та функція «змив/стоп», а також регульований об'єм змиву дає змогу заощаджувати воду.
ОсобливостіСКЛАД КОМПЛЕКТУ:
Розміри:
Висилаємо накладеним платежем Новою Пікою, Доставляємо Києвом, так само можливий самовоз зі складу

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Комплект |
| Монтажна висота | 1120 мм |
| Монтажна глибина | 260 мм |
| Об'єм змивного бачка | 7.5 л |
| Великий змив | 6 л |
| Малий змив | 3 л |
| Підвід води в бачок | Ззаду |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Розташування кнопки змиву | Горизонтальне |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Матеріал інсталяції | Сталь |
| Вага | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Висота кнопки змиву | 164 мм |
| Ширина кнопки змиву | 246 мм |
| Глибина кнопки змиву | 26 мм |
| Комплектація | |
| Монтажна рама | Так |
| Бачок прихованого монтажу | Так |
| Кнопка змиву | Так |
| Кріпильний комплект | Так |