














11 890 ₴
Покупці, підкорені європейською якістю й незвичайною красою моделі, навіть до високої ціни ретронізаторів належать вельми сприятливо. Що ж, якість коштує грошей. А ретро унитаз варті того, щоб довгі роки прикрашати вашу ванну кімнату.
Елітна колекція ретро сантехніки Simas Lante містить також унітази-компакти, унітази з бачком на середній трубі та унітази з високим підвісним бачком.
Сантехника LANTE фабрики SIMAS створена каліфорнійським дизайнером Террі Пекора, яку надихнула старовинна розкішна вілла Lante в околицях папського Риму, з пишними садами та чуттєвими архітектурними формами. Розкішна класична вілла є одним із видатних зразків палацово-паркового мистецтва пізнього ренессансу.
У колекції талановито об'єднані різні історичні стилі — чуттєвість ренессансу, вишуканість і рафірованість артдеко. Завдяки збереженню традицій італійської пишноти та втіленню істинного змісту класичної розкоші серія елітної сантехніки LANTE органічно впишеться в різні стилістичні напрямності інтер'єру. Чудові геометричні лінії, які повторюють обриси одного з легендарних італійських садів, ефективне поєднання смаку та стилю, м'які та спокійні форми втілилися в чистоту білої кераміки.
Якщо з якихось причин вам не дісталося це біде в класичному стилі, не турбуйтеся. У відповідному розділі каталогу нашого інтернет-магазину "АкваФешн" ви можете підібрати та купити будь-яку іншу підвісну модель або підлогову конструкцію.
Можливий самовитяг товару зі складу в Києві, доставка на об'єкт або відправлення Новою Поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simas |
| Країна виробник | Італія |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал біде | Санфаянс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Тип підводки | Гнучка |
| Вага | 19 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 580 мм |
| Ширина | 358 мм |
| Висота | 400 мм |
| Комплектація | |
| Змішувач | Ні |