











2 136 ₴
Матова лінійна кнопка змиву Geberit Delta50 115.119.46.1 — одна з найсучасніших кнопок, призначених для прихованих бачків тієї ж марки. Ця подвійна клавіша змиву має інноваційну систему застібки з клапаном на магнітах. Матеріал — пластик.
Тільки для керування змивом у змивних бачках прихованого монтажу Geberit Delta UP172 та UP182, артікули:
109.100.00.1
111.153.00.1
458.126.00.1
З економічною функцією подвійного змивання. Її дизайн вирізняється скромністю та стриманістю. Змивні клавіші Geberit Delta50 виготовляються з високоякісного пластику та пропонуються в різних колірних тонах.
Зверніться, будь ласка, до наших менеджерів за телефонами, Вайберу, Telegram або Вацап. І вони з задоволенням вам допоможуть із комплектацією вашої ванної кімнати в одному стилі та кольорі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Кнопка змиву |
| Метод кріплення | В монтажні елементи |
| Великий змив | 6 л |
| Малий змив | 3 л |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Розташування кнопки змиву | Горизонтальне |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Матеріал інсталяції | Пластик, сталь |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кнопки змиву | 164 мм |
| Ширина кнопки змиву | 246 мм |
| Глибина кнопки змиву | 26 мм |
| Комплектація | |
| Монтажна рама | Ні |
| Бачок прихованого монтажу | Ні |
| Кнопка змиву | Так |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сатин |