









19 199 ₴/комплект
Тумба з раковиною 90 см та кошиком для білизни Fancy Marble Wega має 2 висувні ящики та 1 відкидний з кошиком для білизни! Корпус та фасад виготовлені з МДФ завтовшки 16 мм, поверхня меблів покрита вологостійкою італійською ПВХ-плівкою. Для підвішування вмонтовано два регульовані навіси, для підлогового встановлення додатково комплектується ніжками за вашим побажанням (ніжки в вартість комплекту не входять). Ширина 46 см, висота 72 см. Біла глянсова.
Меблі можна укомплектувати дзеркальною шафкою у цьому стилі, щоб отримати повноцінний меблевий гарнітур.
Тумбочка може бути як ліва, так і права. За вашим бажанням.
Меблі для ванної кімнати 90 см Wega виготовлена в класичному кольорі білий глянець, з можливістю виготовити в кольорі білий матовий, графіт матовий і шпон натуральний!
Німецька фурнітура Hettich забезпечує багаторазове та швидке відкривання-закривання шухляд. Доводчики від Linken System легко завершують процес закривання фасадів, не допускаючи стуку поверхонь.
Ручки три С-профіля. Ящики в тумбі зроблені не на всю глибину, що дає змогу заховати всі сантехнічні під'єднання.
Окремо хочемо розповісти про умивальник:
Виготовлений він зі штучного каменю за литою технологією, з отвором для переливу. Має сліпучо білий колір і розміри: довжина 900 мм, ширина 460 мм, висота 11,5 мм.
Перейшовши цією посилання, ви можете підібрати будь-які інші меблі для ванної а відповідним каталозі нашого інтернет-магазину "АкваФешн".



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма тумби | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма фасаду | прямий |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | Fancy Marble |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Тип тумби | З умивальником |
| Комплектація | |
| Вбудований кошик для білизни | 1 шт. |
| Висувна корзина | 1 шт. |
| Настінне кріплення | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ плівковий, МДФ |
| Фасади | МДФ, МДФ плівковий |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Раковина | штучний мармур |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Тандембокси |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 901 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 720 мм |