







16 190 ₴/комплект

Раковина ретро з п'єдесталом 635x480 Heritage DORCHESTER Англія PDW051 має дуже елегантний та витончений вигляд завдяки своїй напівкруглій формі, вишуканим бортикам по краях і плавним лініям опори. Опора тут швидше схожа на колону, у класичному стилі, ніж елемент для приховування інженерних комунікацій.
Раковина має так звану наноглазур (склоподібна порцеляна), яка полегшує очищення, оскільки бруд і бактерії не прилипають так само легко, як на звичайній порцеляні. Він схвалений CE, що робить його дозволеним для використання на всій території ЄС. На цей продукт надається 25-річна гарантія.
Заснована в Стаффордширі, Великобританія, компанія Heritage Bathrooms була представлена на ринку в 1985 році та відтоді зарекомендувала себе як постачальник якісної сантехніки, що ґрунтується на традиційному дизайні та поєднує в собі сучасні функціональні можливості.
Серія класичної сантехніки в ретростилі Dorchester, що є найбільш продаваним брендом для ванних кімнат, є яскравим доповненням до будь-якого інтер'єру ванних кімнат. Колекція для ванних кімнат Dorchester демонструє успіх інновацій і якості. Традиційний дизайн, що передає атмосферу давно минулого часу завдяки незвичайним формам і ексцентричним елементам.
Перейшовши за цим посиланням, ви можете подивитися всю колекцію класичних раковин у ретростилі. А якщо бажаєте підібрати унітаз із високим бачком, то за цією.
Ми настійно рекомендуємо звертатися до наших менеджерам, якщо у вас виникають труднощі в комплектації ваших санвузлів одному стилі та колірному рішенні. Вони із задоволенням допоможуть у цьому непростому питанні, згідно з вашими побажаннями, розмірів та дизайн-проєктів.
Висилаємо цю чудову сантехніку з Туманного Альбіону за передоплатою або накладеним платежем Новою Поштою або можливий самовиїзд товару зі складу в Києві
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heritage |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вид сантехнічного вироба | Комплект (умивальник з п'єдесталом) |
| Матеріал умивальника | Порцеляна |
| Матеріал п'єдесталу | Порцеляна |
| Встановлення умивальника | На п'єдесталі |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Вага | 29.8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Ретро |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 635 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 890 мм |
| Висота п'єдесталу | 825 мм |
| Ширина п'єдесталу | 306 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Так |
| Сіфон | Ні |