

















33 990 ₴/комплект
Ретро унітаз з середнім бачком на трубі Simas Arcade — італійський унітаз в класичному дизайні Старой Англії. Труба, зливний пристрій з білою керамічною ручкою змиву та петлі кришки виготовлені в хромі. Сидіння має функцію "плавне опускання". Злив каналізації може бути як в стіну так і в підлогу (уточнюйте при замовленні). Доступний в оздобленні "бронза" та "золото", а також з дерев'яною плавною кришкою.
Класичні ретро умивальники з колекції Arcade доступні за ціїм посиланням. Також ми пропонуємо меблі цієї колекції, а також великий вибір ретро змішувачів під старовину.
Можливий самовивіз зі складу в Києві та доставка Новою Поштою.
Якщо вас ця модель унітаза не влаштовує, то перейшовши за цим посиланням, ви можете підібрати інший унітаз в ретро стилі.
Ми знаємо, що вам часом складно комплектувати ванну кімнату або санвузел в одному стилі та кольорі. Тому рекомендуємо звернутися до наших менеджерів. Вони вам, звичайно ж, допоможуть і вишлють пропозиції на Вайбер або Воцап.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simas |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Матеріал бачка | Санфаянс |
| Колір | Білий |
| Випуск (злив) | Універсальний |
| Форма чаші | Овальна |
| Конструкція чаші | З поличкою (тарілчастий унітаз) |
| Режим зливу води | Одна кнопка (повний злив) |
| Стиль сантехнічного вироби | Ретро |
| Підвід води в бачок | Збоку |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 1035 мм |
| Зовнішній діаметр випускного отвору | 100 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |