









1 646 ₴

Лінійний трап 90 см під плитку з сухим затвором QTap Dry Tile з регулюванням висоти: 51-75 мм. Декоративна накладка виготовлена з неіржавкої сталі та за потреби перетворюється на лоток під укладку керамічної плитки.
Виготовлений з якісного ABS пластику, з прямокутною решіткою з неіржавкої сталі розміром 900х73 мм і має випускний отвір діаметром 50 мм. Висота монтажу: 62-82 мм.
Доступний з іншими різновидами декоративних решіток, у розмірах: 60 см, 70 см, 80 см, 90 см.
Особливості душового каналу з декоративною решіткою 90 см QT Dry Tile 304-900 Чехия:
Інші душові канали ви можете подивитися, перейшовши за цим посиланням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення сифона | Для душової кімнати, Для душового кута, Для піддону |
| Тип сифона | Трубний |
| Матеріал сифона | Нержавіюча сталь/пластик |
| Монтаж | В пол |
| Діаметр зливу | 50 мм |
| Колір | Хром |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 900 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Сіфони з відведенням | Так |
| Випуск | Так |
| Трап-решітка для зливу | Так |
| Вихідний патрубок | Так |
| З'єднувальні гайки | Так |
| З'єднувальні гвинти | Так |