









3 780 ₴/комплект
Гранітна мийка 65х50 Adamant Аніла теракота в комплекті із сифоном, з отвором під змішувач. Крило може бути зліва та справа. Уточнюйте під час замовлення.
Спроєктована за передовою й найбільш перспективною технологією SOLID SURFACE, яка передбачає виготовлення з міцного, високотехнологічного, екологічно чистого матеріалу, , що складається на 80% з кварцитів різних фракцій і 20% поліефірних смол.
Кварц (SiO2) — мінерал, суміш кремнію та кисню, твердий, міцний довговічний матеріал, поступається цим якостям тільки алмазам і топазам.
До складу входять кварцові піски високої якості. Мийка, виготовлена за цією технологією, має високу стійкість до впливу більшості кислот і лугів, гігієнічна внаслідок браку пор, віруси й бактерії не мають можливості розмножуватися на поверхні, має високу міцність, термостійкістю 280 °C.
Кварц (SiO2) — мінерал, суміш кремнію та кисню, твердий, міцний довговічний матеріал, поступається цим якостям тільки алмазам і топазам.
Якщо з будь-яких причин вам не підійде ця гранітна кухонна мийка - не турбуйтеся. У відповідному розділі каталогу нашого інтернет-магазину "АкваФешн" ви можете підібрати й купити будь-яку іншу кухонну мийку зі штучного каменю.
Вся палітра відтінків гранітних мийок представлена тут. Можете вибирати до вашої стільниці або фасадів кухні:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал мийки | Штучний камінь |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Колір | Теракотовий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Розташування крила | З обох сторін |
| Отвір під змішувач | Так |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова, Полірована |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Ширина мийки | 495 мм |
| Висота мийки | 200 мм |
| Довжина мийки | 645 мм |
| Ширина чаші мийки | 475 мм |
| Довжина чаші мийки | 355 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Так |