











5 590 ₴
Клавіша змиву Geberit Sigma 30. Простий елегантний дизайн високоякісний пластик і невисо, яка ціна зробила клавішу змиву Sigma30 дуже популярною серед покупців. Вона має стильний та витончений вигляд, а інтуїтивно зрозуміла конструкція завжди дасть змогу вибрати необхідну кнопку. Дві кнопки різного розміру відповідають за випуск великого та малого об'єму води для змивання. Зусилля для натискання кнопки становить 20 Н, що відповідає легкому дотику руки. Клавіша виготовлена з високоякісного пластику, стійкого до корозії та вицвітання.
Панель змиву призначена для встановлення з прихованими змивними бачками та інсталяціями із серії Sigma. Розміщується тільки у фронтальному положенні. Вона проста в установленні та не вимагає додаткових інструментів, легко знімається для обслуговування резервуара. Підходить для модуля очищення повітря Geberit DuoFresh.
У наборі постачання міститься монтажна рамка, штовхачі приводу змивання, необхідні монтажні елементи для кріплення.
Варіанти обробки: рамка — хром глянсовий, смужка — хром матовий, кнопка — хром глянсовий (115.883.KH.1), рамка — матовий хром, смужка — глянсовий хром, кнопка — матовий хром (115.883.JQ.1), декоративна панель і кнопки: білі; смужка: матова біла (115.883.11.1), рамка — чорний глянець, смужка — хром глянсовий, кнопка — чорний глянець (115.883.KM.1).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Кнопка змиву |
| Метод кріплення | В монтажні елементи |
| Великий змив | 6 л |
| Малий змив | 3 л |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Розташування кнопки змиву | Фронтальне |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Матеріал інсталяції | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота кнопки змиву | 164 мм |
| Ширина кнопки змиву | 246 мм |
| Глибина кнопки змиву | 12 мм |
| Комплектація | |
| Монтажна рама | Так |
| Бачок прихованого монтажу | Ні |
| Кнопка змиву | Так |
| Кріпильний комплект | Так |