



8 390 ₴
Матові розпашні душові двері 90 см INSANA ELEJA Fabric виготовлені в Польщі. Загартоване скло 5 мм з дрібним рельєфним візерунком (називають "шиншилла" або "сатин"). Без піддона. для встановлення з душовим трапом. Висота 190 см. Профіль та фурнітура - сатин. Огортаєма. Рама по всьому периметру – зручний монтаж.
Гарантія 12 місяців.
Перша партія сантехніки INSANA була доставлена в Україну наприкінці 2020 року. Популярність зростає. Адже основними показниками є зручність у встановленні, ергономічність, стильний і сучасний дизайн.
Высылаем душові двері Новою Пікою, а також здійснюється доставка на ваш об'єкт за адресою експедитором. Ціну та терміни дізнавайтеся, будь ласка, у наших менеджерів. Вони з задоволенням вам допоможуть.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insana |
| Країна виробник | Польща |
| Тип огорожі, перегородки | Для душа |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма огорожі | Прямокутна |
| Спосіб відкриття | Розпашна |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал огорожі | Скло |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Поверхня огорожі | Рифлена, Матова, Напівпрозора |
| Конструкція жорстких шторок | Комбінована |
| Матеріал профілю | Алюміній |
| Колір профілю | Сатин (матовий) |
| Наявність дверей | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Загартоване |
| Колір скла | Безбарвний |
| Колір фурнітури | Матовий хром |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1900 мм |