









13 390 ₴
Душова система з термостатом тропічний душ Tres 20438708 виготовлена в Іспанії, обладнана системою EasyClean — має дифузори з гуми на поверхнях верхнього душу та лійки ручного душу. Позволяє очистити головку в случае несправності або засмічення, що спрощує встановлення та зняття термостатичної головки. Шланг SATIN (91.34.609.15).
Форма верхнього душу — квадратна 25x25 см, кронштейн 40 см, термостат Tres INSTANT 77 — розумна голова, встановлений на 38 градусів, регулює температуру води всього за одну секунду. Водночас коливання температури води обмежуються всього одним градусом, попри зміни тиску та температури в установленні.
Ручний душ з кнопкою SELECT, колір ручного душу хром/білий, кількість режимів — 2: дощ, масаж. Проти вапняного нальоту 107х107 мм.
TRES GRIFERÄA — сімейна іспанська компанія, яка вже понад 50 років виробляє змішувачі для ванної та кухні , гідромасажні панелі та аксесуари для ванних кімнат. Комплексне виробництво на сучасних заводах забезпечує постійну якість і контроль усього виробничого процесу. Естетика та комфорт, а також високий рівень технологій є вищими пріоритетами компанії та водночас оптимальним рішенням для нових тенденцій у світі кухонь і ванних кімнат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tres |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Встановлення | Настінна, Пристінна |
| Кількість режимів струменя | 2 |
| Колір | Хром |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Ручний душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Шланг | Так |
| Душова штанга | Так |
| Термостат | Так |
| Змішувач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1110 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Довжина шланга | 1500 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Так |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Система очищення | Так |
| Підходить для проточних водонагрівачів | Так |