









23 527 ₴/комплект
Комплект інсталяція та клавіша змиву сланець неіржавіюча сталь TECEloop 9240675 9240669 з надплокою поверхнею. Повний комплект готовий до встановлення. Включно з гідроізоляцією 9200010.
Оптимальні за співвідношенням ціна/якість. Комплекти німецьких інсталяцій для підвісних унітазів TECE завдяки продуманої конструкції змивного бачка та панелі змиву мають невеликі розміри.
Матеріал бачка та технологія його виготовлення забезпечують ударостійкість і стійкість до низьких температур. Доступ до вмісту бачка здійснюється через отвір для панелі змиву, водночас усі елементи внутрішньої конструкції легко витягуються й обслуговуються.
Зовнішній вигляд панелей змиву TECEloop із системою подвійного змивання максимально спрощена. Установлення врівень — має вигляд, як ніби б воно було частиною стіни. Панель змиву Tece TECEloop збирається легко та просто з двох частин:
1. Клавіша змиву для панелей із двома круглими кнопками в кольорі "неіржавка сталь" TECEloop 9240669.
2. Лицьова панель (накладка) з натурального полірованого сланцю TECEloop 9240675. Тактильно приємний матеріал поряд із бетоном, мармуром, натуральним каменем або деревом. Єдине, що з ним роблять на виробництві, — пилять. Особливих рекомендацій щодо догляду у нього теж немає. Колір породи залежить від складу. Найчастіше трапляється сірий, чорний, червоний і зелений сланець. Злегка шорстка, фактурна поверхня панелі TECEloop дасть змогу доторкнутися до природи навіть у квартирі.
Сланцева клавіша TECEloop доповнює серію панелей для кнопок змиву, до якої входять: дуб, бетон, білий мармур и стекло у багатьох колірних варіантах. Завдяки модульності системи, кнопку можна персоналізувати та вибрати стиль ванної кімнати.
Змішуючи та поєднуючи панель змиву світлий бетон 9240614 TECEloop з 9 кнопками, ми можемо досягти цікавих ефектів більше, ніж будь-коли раніше. Результат завжди буде гармонійним, оскільки кольори адаптовані до вимог як сучасного, так і традиційного інтер'єру.
Для допомоги в бездоганній комплектації вашої ванної кімнати в одному стилі та кольорі, то зверніться до наших менеджерам. Вони із задоволенням вам допоможуть і вишлють пропозиції на Вабер або електронну Пошту.
Механічне керування. 150 х 220 мм. Дуже плоска пластикова робоча панель із кнопками керування з гумовим буфером, включно з стрижнями керування й кріпильним матеріалом. З кнопками керування з гумовим буфером. Сумісна з контейнером для гігієнічних таблеток.
Попередньо встановлений наповнювальний клапан із 3-ходовим кутовим краном. У процесі виконання прихованого монтажу герметичний бачок не потрібно відкривати. Поліпшений захист від бризок. Швидке встановлення панелей змиву за допомогою кріплення Easy Fit. Можливість модернізації для встановлення унітазів-біде. Покращений тримач каналізаційного коліна.
Особливості: 10-літровий надійний бачок для негайного додаткового змивання (без очікування). Акустична група 1 за стандартом DIN 4109 «Звукоізоляція в будівництві». Може витримувати навантаження до 400 кг.
Другу інсталяцію в комплекті з кнопкою змивання або навіть вже з унітазом ви можете подивитися перейшовши цією посилання до нашого каталогу.
Модельний ряд клавіш змиву для інсталяцій TECEloop і накладних панелей


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tece |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Комплект |
| Монтажна висота | 1120 мм |
| Монтажна глибина | 150 мм |
| Об'єм змивного бачка | 10 л |
| Великий змив | 9 л |
| Малий змив | 3 л |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Розташування кнопки змиву | Фронтальне |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Матеріал інсталяції | Сталь з порошковим напиленням |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота кнопки змиву | 150 мм |
| Ширина кнопки змиву | 220 мм |
| Комплектація | |
| Монтажна рама | Так |
| Бачок прихованого монтажу | Так |
| Кнопка змиву | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |