












17 390 ₴/комплект
Клавіша змиву матова сталь з додатковим покриттям TECEsolid у наборі з TECEbase 2.0 — готовий комплект для встановлення інсталяції для підвісного унітаза, включно зі звукоізоляцією 9200010. Над плоскою, виступає над поверхнею всього 6 мм, сталева копка змиву з додатковим покриттям проти відбитків пальців,
Клавіша змиву TECEsolid 9240434 має міцну шаристу конструкцію: металева панель двоміліметрової товщини захищає пластикову опорну рамку від купальника, особливо в місцях із великим потоком користувачів.
Дуже міцна конструкція, висока якість оброблення покриття й можливість монтувати на потайних гвинтах для запобігання крадіжки, зробили її особливо привабливою для проєктного бізнесу. Якщо товщина стіни менш ніж 18 мм — докуповується монтажна рамка.
Однак завдяки своїй естетиці вони прекрасно працюють і в приватних ванних кімнатах, що потребують особливого підходу. Гармонійно закруглені краї в поєднанні з модним покриттям і демократичною ціною зробили серію TECE solid найпопулярнішою у своєму ціновому сегменті. Сумісна з контейнером для гігієнічних таблеток.
Комплекти містять усе необхідне: застінний модуль, панель змиву, кріплення до стіни та звукоізоляційну прокладку. Завдяки продуманій конструкції змивного бачка панелі змивання ТЕСЕ мають невеликі розміри.
Матеріал бачка та технологія його виготовлення забезпечують ударостійкість і стійкість до низьких температур. Доступ до вмісту бачка відбувається через проріз для панелі змиву, водночас усі елементи внутрішньої конструкції легко витягуються й обслуговуються.
Попередньо встановлений наповнювальний клапан із 3-ходовим кутовим краном. У процесі виконання прихованого монтажу герметичний бачок не потрібно відкривати. Поліпшений захист від бризок. Швидке встановлення панелей змиву за допомогою кріплення Easy Fit. Можливість модернізації для встановлення унітазів-біде. Покращений тримач каналізаційного коліна.
Особливості: 10-літровий надійний бачок для негайного додаткового змивання (без очікування). Акустична група 1 за стандартом DIN 4109 «Звукоізоляція в будівництві». Може витримувати навантаження до 400 кг.
Другу інсталяцію в комплекті з кнопкою змивання або навіть вже з унітазом ви можете подивитися перейшовши цією посилання до нашого каталогу.
Якщо у вас виникли труднощі з повною комплектацією ванної кімнати в одному стилі та кольорі, то зверніться до наших менеджерам. Вони із задоволенням вам допоможуть і вишлють пропозиції на Вайбер або електронну Пошту.
МОДЕЛЬНИЙ РЯД КЛАВІШ СМИВАННЯ TECE Solid

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tece |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Тип інсталяції | Комплект |
| Метод кріплення | У підлога/в капітальну стіну |
| Монтажна висота | 1112 мм |
| Монтажна глибина | 160 мм |
| Об'єм змивного бачка | 10 л |
| Великий змив | 9 л |
| Малий змив | 3 л |
| Підвід води в бачок | Збоку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Розташування кнопки змиву | Фронтальне |
| Діаметр зливу | 90 мм |
| Матеріал інсталяції | Нержавіюча сталь |
| Вага | 11.6 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1112 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота кнопки змиву | 150 мм |
| Ширина кнопки змиву | 220 мм |
| Глибина кнопки змиву | 6 мм |
| Комплектація | |
| Монтажна рама | Так |
| Бачок прихованого монтажу | Так |
| Кнопка змиву | Так |
| Кріпильний комплект | Так |