











36 990 ₴/комплект
Бронзовий унітаз класика Simas Arcade AR821 soft-close в комплекті з білою плавною кришкою з бронзовими петлями та системою зливу в бачку з подвійною бронзовою кнопкою. Класичний унітаз-компакт зі зливом каналізації в підлогу – бестселер для тих, хто вирішив купити класичну сантехніку з Італії. Елітна італійська сантехніка Simas Arcade – чарівність класики в сучасній інтерпретації дизайну санвузла. Вічно актуальна колекція білого санфаянсу, якою торгує наш інтернет-магазин з моменту свого заснування.
Італійський бренд Simas вже понад 15 років представляє «старовинний» дизайн, що кидає виклик часу. Абсолютна елегантність, якість і надійність – Simas Arcade.
Особливості: чаша унітаза може бути як зі зливом в підлогу (вертикальний випуск), так і зі зливом в стіну (горизонтальний випуск). Прохання уточнювати перед замовленням. Ціна однакова. Комплект кріплень до підлоги входить до постачання.
Різновиди: представлений тут унітаз із бачком ретро також доступний в оздобленні "хром", "золото", з сидінням без функції плавного опускання та дерев'яним сидінням з бронзовими петлями (з плавним опусканням і без плавного опускання).
Комплектація: чаша унітаза, комплект кріплень до підлоги, бачок, зливний пристрій подвійного змивання з кнопкою бронзового кольору, біле сидіння з кришкою плавного опускання та петлями бронзового кольору.
Якщо вас ця модель унітаза не влаштовує, то перейшовши за цим посиланням, ви можете підібрати інший унітаз в ретро стилі.
Ми знаємо, що вам часом складно комплектувати ванну кімнату або санвузел в одному стилі та кольорі. Тому рекомендуємо звернутися до наших менеджерів. Вони вам, звичайно ж, допоможуть і вишлють пропозиції на Viber, WhatsApp або Telegram з урахуванням ваших побажань і дизайн-проєктів.
Доставка в Україні здійснюється на відділення Нової Пошти, так само є самовоз зі складів у Києві та доставка на об'єкт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simas |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Санфаянс |
| Матеріал бачка | Санфаянс |
| Колір | Бронза |
| Випуск (злив) | Універсальний |
| Форма чаші | Овальна |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стиль сантехнічного вироби | Ретро |
| Підвід води в бачок | Знизу |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Вага | 38 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Безобідковий | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 685 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 820 мм |
| Зовнішній діаметр випускного отвору | 100 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |