







25 190 ₴/комплект
Класичний умивальник з п'єдесталом 105 см Catalano Canova Royal Італія доступний для продажу без п'єдесталу теж. Центральний отвір під змішувач, 2 намічені ззаду отвори під змішувач, с переливом.
Вся сантехніка італійської фабрики Catalano покрита CataGlaze+®, інноваційною емаллю, що забезпечує 99,99% антибактеріальний захист упродовж усього терміну експлуатації виробу!
Емаль запікається на виробі безпосередньо під час випалювання, а не наноситься як додаткове покриття після. Ефективність нової формули гарантується завдяки наявності в суміші іонів срібла та титану. Антибактеріальна дія сертифікована за ISO 22196.
Сантехніка з Італії Канова Ройал — це оновлена історична колекція Канова, зроблена для умов ванних кімнат у традиційній атмосфері. М'які та елегантні неокласичні форми визначають декоративний предмет рафінованого та позачасового стилю.
Класичні змішувачі з Італії представлені у відповідному розділі нашого каталогу. Перейшовши за цим посиланням, ви можете подивитися всю колекцію класичних раковин у ретростилі. А якщо бажаєте підібрати унітаз із високим бачком, то за цією.
Ми настійно рекомендуємо звертатися до наших менеджерам, якщо у вас виникають труднощі в комплектації ваших санвузлів одному стилі та колірному рішенні. Вони із задоволенням допоможуть у цьому непростому питанні, згідно з вашими побажаннями, розмірів і дизайн-проєктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Catalano |
| Країна виробник | Італія |
| Вид сантехнічного вироба | Комплект (умивальник з п'єдесталом) |
| Матеріал умивальника | Фаянс |
| Матеріал п'єдесталу | Фаянс |
| Встановлення умивальника | На п'єдесталі |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Отвір під перелив | Так |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Стиль виконання | Ретро |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 1050 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Так |
| Сіфон | Ні |