








3 390 ₴
Керамограніт під дерево горіх 20x120 Mirage Koru Nut KO 04 NAT SQ – дизайн під корабельну дошку. Італійські майстри по-новому інтерпретували деревину фруктових дерев. Можна використовувати у всіх приміщеннях будинку, включно з ванною кімнатою та поли з підігрівом. А також на відкритому повітрі.
Серія італійської плитки Koru, що вирізняється легкими прожилками, явно вираженим малюнком сучків та щільною структурою. Висока щільність та наднизька швидкість вбирання створюють щільну текстуру поверхні та запобігають появі на ній цвілі, моху, бруду та інших різновидах плям.
Ректифікат. Найвищий коефіцієнт ковзання — R11. 1-й сорт. Колірна варіація V2. Пачка: 1,44 м²/6шт/30,24 кг.
Переваги технологій і складників плитки від Mirage Італія
Люксова фабрика Mirage вже багато років є великим гравцем на ринку ексклюзивного керамограніту та порцелянової плитки завдяки унікальній технології:
пісок, кварц, польовий шпат, каолін, глина та природні фарбувальні оксиди піддаються у процесі змішування впливу температур вище 1200 °C! Унаслідок чого виходить суцільнолитий виріб винятковий твердості та з неперевершеними механічними характеристиками.
Для вашого комфорту в AquaFashion, обов'язково згідно, кожному клієнту, ми надаємо професійний супровід:
Інший кермограніт ми пропонуємо вам вибрати у відповідному розділі каталогу нашого інтернет-магазина "AquaFashion".
Плитка розташована на складі в Києві. Ви можете забрати й оплатити її на складі або замовити доставку на ваш об'єкт. Так само ми можемо надіслати кахель Новою Поштою у всі без винятку з України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirage |
| Країна виробник | Італія |
| Вид елемента | Плитка |
| Тип плитки | Універсальна |
| Тип використання | Універсальний |
| Призначення плитки | Універсальна |
| Вид плитки | Керамогранітна |
| Тип поверхні | Фактурна, Глазурована, Ректифікована, Гладка |
| Форма плитки | Прямокутна |
| Ступінь блиску | Матова |
| Ґатунок плитки | 1 сорт |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Колір | Коричневий |
| Тематика виробу | Під дерево |
| Морозостійка плитка | Так |
| Довжина плитки | 1200 мм |
| Ширина плитки | 200 мм |
| Товщина плитки | 9 мм |
| Вага однієї упаковки | 30.24 кг |
| Площа, що покривається пачкою | 1.44 кв.м |
| Кількість плиток в одній упаковці | 6 шт. |
| Матеріал виробу | Керамограніт |
| Спосіб монтажу | Встик |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стійкість до перепадів температур | Так |